Taisyklės

www.atsiliepimai.info – tai atsiliepimų forumo portalas.
Mūsų tikslas – patogiai pateikti informaciją apie įmones, gautas paslaugas, prekes, bei kitą informaciją, kurią jūs norėtumėte pasidalinti su kitais.
Mes norime, kad jūs pateiktumėte ne tik neigiamą informaciją bet ir teigiamus atsiliepimus, jei susidūrėte su įmonėmis ar paslaugomis, kurias norėtumėte tikrai rekomenduoti ir kitiems.
Bendras patarimas – rašant atsiliepimą apie įmonę, rašykite be kabučių ir pradėkite nuo įmonės pavadinimo o tik tada rašykite jos statusą , pvz. - Draugelis UAB, o ne UAB Draugelis

Mes nekontroliuojame Jūsų paskelbtos informacijos turinio ir jos šaltinio, ir už ją neatsakome. Tačiau Mes pasiliekame teisę Jūsų paskelbtą informaciją panaikinti iš Atsiliepimai.info forumo ar ją redaguoti, jeigu ši informacija prieštarauja šioms taisyklėms arba Lietuvos Respublikos įstatymams.

BENDROS NUOSTATOS IR REKOMENDACIJOS

1. Forume dalyvauti gali visi asmenys.
2. Prieš talpinant atsiliepimą rekomenduojame užsiregistruoti, kad esant reikalui būtų galima su jumis susisiekti
3. Atsiliepimai, kurie yra patalpinti neregistruotų narių, bet kada gali būti panaikinti, kadangi nėra galimybės susisiekti ir patvirtinti ar paneigti atsiliepimo autentiškumo
4. Visos žinutės atspindi jų autorių nuomonę ir Atsiliepimai.info puslapio Administracija už jas neatsako.
5. Jūsų atsiliepimai gali būti persiųsti įmonei, asmeniui ar kitiems nariams, apie kuriuos buvo parašytas atsiliepimas. Šiuo atveju, jie gali parašyti oficialų atsakymą į jūsų pateiktą atsiliepimą.
6. Oficialūs atsakymai yra išskiriami kita spalva. Tam kad galėtumėte oficialiai atsakyti į parašytus atsiliepimus, privaloma įsigyti Premium narystę, kuri gali būti apmokestinta.
7. Tvarką Forume prižiūri administratoriai. Administratoriai gali redaguoti, šalinti atsiliepimus bei žinutes, jas uždaryti/trinti/perkelti be atskiro informavimo, išskyrus jei buvo pakeistas ar ištrintas oficialus, Premium narystę turinčio nario, atsiliepimas. Šiuo atveju informuojama apie šio veiksmo priežastį
Visus pasiūlymus ir pastabas apie Forumo/Puslapio darbą, prašome rašyti į skyrelį ,,PASIŪLYMAI''. Prieš rašydami visada gerai perskaitykite taisykles ir D.U.K., jeigu atsakymo neradote - susisiekite su mumis Jums patogia forma.
Pastebėjusius draudžiamą informaciją Atsiliepimai.info forume, prašome nedelsiant informuoti apie tai Forumo Administratorius rašydami į skyrelį ,,PASIŪLYMAI''

Šioje temoje pateikiamos bendros taisyklės, kurių privalo laikyti forumo "ATSILIEPIMAI.INFO " dalyviai. Taisyklės gali keistis, būti papildytos, be atskiro informavimo, tad prašom nepamiškite jų periodiškai peržiūrėti.

Forumo dalyvio taisyklės

1. Atsiliepimais turi būti rašomi savo esmę atitinkančiose forumo skiltyse.

Atsiliepimas privalo atitikti skyrelio paskirtį. Atsiliepimas įkeltas ne ten, kur priklauso, yra perkeliamas arba trinamas.
Rašant atsiliepimus negali būti naudojami svetimženkliai.(pvz. *&^%$@!!!!!). Taip pat rašant žodį tarp raidžių negali būti tarpų, brūkšnelių ir kitų žodį teršiančių ženklų.
Atsiliepimai negali kartotis. To paties turinio atsiliepimas ar bet kokia tema gali būti talpinama tik kartą, net jei ji ir tinka keliose forumo skiltyse. Jei skelbiate atsiliepimą pakartotinai administratoriai pasilieka teisę jį ištrinti.
Atsiliepimų pavadinimai privalo būti aiškūs. Kiekvienas atsiliepimas privalo būti aiškus, kiekvienas narys vien tik iš antraštės turi suprasti, apie ką rašoma temoje.

2.Rašant atsiliepimus draudžiama:

Kurstyti, skleisti klaidingą informaciją, įžeidinėti, siųsti masines žinutes, taip pat draudžiama skelbti informaciją, kurioje kurstoma: 1) tautinė, rasinė, religinė, socialinė bei lyčių neapykanta; 2) platinamas, propaguojamas ar reklamuojamas smurtas, pornografija, seksualinės paslaugos, narkotinės ar psichotropinės medžiagos, bei kita teisės aktams prieštaraujanti informacija; 3) informacija, šmeižianti, įžeidžianti žmogų, žeminanti jo garbę ir orumą; 4) įžeidžianti arba kenksminga bet kurio asmens atžvilgiu; 5) pažeidžianti bet kurio asmens teisę į privatumą; 6) pažeidžianti bet kuriuos kitus Lietuvos Respublikos įstatymus bei tarptautinius susitarimus; 7) pažeidžianti bet kokias autorines teises, prekinius ženklus arba patentus; 8) pateikiami kitų žmonių asmeniniai duomenys (asmens kodas, gyvenamoji vieta, te.l numeris ir t.t.)
Taip pat draudžiama ir netoleruojama:
Naudoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, grubaus tono žinutes. Draudžiamas ‘spamas’, suasmenintas susirašinėjimas. Forume visos žinutės saugomos neapibrėžtą laiką, todėl forume priimta rašyti žinutes, kurios yra kurios gali būti aktualios kitiems skaitytojams.
Mes bendradarbiaujam su teisėsauga ir esant reikalui, visa informacija, kuri pateikiama pažeidžiant aukščiau nurodytus draudimus – gali būti perduota teisėsaugos struktūroms

3. Bet koks pasiūlymas ar ieškojimas yra laikomas skelbimu ir jis gali būti panaikintas

Ne vietoje patalpinti skelbimai yra perkeliami arba trinami.

4. Kitų forumų svetainių, intymių paslaugų reklaminiai pasiūlymai, bet kokie komerciniai pasiūlymai yra draudžiami

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ar kitų narių sukurtose temose). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@atsiliepimai.info

5. Draudžiama diskredituoti atsiliepimai.info administracijos veiksmus

Draudžiama Forume klausimo, komentaro, prašymo forma aptarinėti Administracijos veiksmus (tiek veiksmus pritaikytus konkrečiam asmeniui, tiek ir bendrus, reguliuojančius viso Forumo veiklą). Jeigu Jūs norite kažką pasakyti ar paklausti apie administracijos veiksmus, darykite tai asmeniškai, el.pašto ar asmeninių žinučių pagalba.
Draudžiama diskredituoti Atsiliepimai.info forumą. Dalyviui, kuris asmeninėmis žinutėmis, el.pašto laiškais ar kitais būdais, platina pareiškimus kitiems forumo dalyviams, kuriais griauna pasitikėjimą Atsiliepimai.info forumu ir jo administracija, autoritetą, mažina garbę, kompromituoja ir šmeižia, skleidžia gandus, kviečia dalyvius palikti šį forumą ir platina nuorodas į kitus forumus, gali būti taikomos įvairios nuobaudos (pvz. draudžiama siųsti asmenines žinutes arba visiškai uždrausta naudotis Forumu ar pačio Atsiliepimai.info puslapio teikiamomis galimybėmis).

6. Administracijos veiksmų apskundimo tvarka

Visi klausimai, pasiūlymai/pastabos/apeliacijos dėl Forumo moderavimo Forumo Administracijai turi būti užduoti tik el. paštu arba asmenine žinute, bet ne pačiame forume.
Rašydami el.laišką, nurodykite:
- vartotojo vardą
- el.paštą
- jūsų vardą
- nuorodą į temą ir žinutės numerį, kurią norite aptarti ar kuriai prieštaraujate
Forumo Administracija atsako tik tuo atveju, jei dalyvio užklausimas yra ne anoniminis, sudarytas korektiškai ir teisingai, bei neprieštarauja šioms Taisyklėms.
Grubaus tono ir su necenzūriniais išsireiškimais apie Administraciją atsiųsti Administracijai elektroniniu paštu laiškai nenagrinėjami. Tokių laiškų autoriui gali būti visam laikui uždaroma prieiga į šį forumą

Šios taisyklės galioja nuo Jūsų apsilankymo Atsiliepimai.info momento ir galioja visą laikotarpį, kol Jūs naudojatės portalo paslaugomis.
Administracija pasilieka teisę periodiškai keisti/papildyti/tobulinti taisykles.
Pastebėjusius draudžiamą informaciją Atsiliepimai.info forume, prašome nedelsiant informuoti apie tai Forumo Administratorių el.paštu: info@atsiliepimai.info
Administracija nesistengia ir nesiekia specialiai blokuoti narių, viskas vykdoma tik tada, jei asmuo nekreipia dėmesio į perspėjimus, kartoja pažeidimus ir neieško galimų problemos sprendimų būdų. Jei taisyklės nėra visiškai aiškios, visuomet galima parašyti administracijai asmeniškai ir paklausti kaip kurti vieną ar kitą temą.

Sėkmės naudojantis forumu!
Pagarbiai,
Atsiliepimai.info kolektyvas